Corneille - geen titel

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 165!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 165!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 165!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 165!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
Lijst70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzaam aangeboden uiterst erotische litho van corneille uit 1974,met een lage oplage.
oplagenummer 5/100
super strak en mooi ingelijst,ophangklaar.
Het item kan in overleg verzonden worden [glasbreuk]
Afhalen kan in eindhoven
een bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30 /km.
Uiteraard gesirneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille.

Sluit binnenkort 22u 53m 01s
Openingsbod€ 165
Objectlocatieeindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:23-01-2023 om 11:41
Eindtijd:29-01-2023 om 19:14