Corneille, litho, 1987, handgesigneerd - Verkocht

Corneille, litho, 1987, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Corneille, litho, 1987, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!Corneille, litho, 1987, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille

Titel: Onbekend

Nummer: E.A. (Epreuve d'Artiste= voor de kunstenaar)

Jaar: 1987

Gesigneerd: Handgesigneerd

Afmetingen litho: 49,5 x 69,5 cm

Ingelijst: Nee

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 15 euro.  De kosten voor België zijn 20 euro.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:25-05-2014 om 19:58
Eindtijd:04-06-2014 om 20:03
11290
04 jun. / 19:53
€ 325