Nieuw ingelijst door lijstenmakerij Daleman uit Leiden. Dit keer met een extra bies voor een chiquere uitstraling. Het werk is dan ook in zeer goede staat en kan direct aan de muur of worden neergezet.
Kenmerken:
* Jaartal: 1999 * Techniek: Litho * Drager: Papier * Ingelijst: Geheel nieuw ingelijst door lijstenmakerij Daleman uit Leiden * Afmetingen werk: 49 cm x 38,5 cm (h x b) *Lijst: 84,5 cm x 54 cm (h x b)
* Gesigneerd: Hand-gesigneerd * Oplage: E.A.
Omschrijving
Hand-gesigneerd door Corneille.
Het werk kan bij voorkeur worden opgehaald in Leiderdorp - Anders verzending via Post.nl voor 15 euro - (Aangetekend en verzekerd)
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Zeer Goed
Dit werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. En is geheel nieuw ingelijst met extra bies door lijstenmakerij Daleman uit Leiden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 28,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00