Zeer kleurrijke lithografie van de CoBrA kunstenaar Corneille. De thematiek is zoals van Corneille bekend is, maar het kleurgebruik is uitzonderlijk, wat de lithografie uniek in zijn soort maakt. Ingelijst in een nette zwarte aluminium lijst met afmetingen van 71 bij 91 cm. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in wit krijt door de kunstenaar. Dit is nummer 62 uit een serie van 200 exemplaren.
Uitsluitend ophalen in Den Haag/ Scheveningen. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed