Corneille - sans titre - Verkocht

Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 285!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren

Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Corneille. Uit een oplage van 200 .

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Dit item is verkocht voor 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:55
Eindtijd:27-08-2022 om 21:24
PetraH
26 aug. / 01:31
€ 285