Corneille - soleil d´aube 1969 - Verkocht

Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!Corneille - soleil d´aube 1969 kopen? Bied vanaf 425!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Fraaie vroege litho van corneille uit 1969,met als titel :soleil d´aube
Strak en mooi ingelijst ophangklaar.
Oplage nummer:51/99
Het werk is uiteraard door corneille getiteld gedateerd genummerd en gesigneerd in rode pen.

Gezien de kwetsbaarheid en de waarde van dit werk is opsturen geen optie.
Het werk is af te halen in Eindhoven.
Bezorging is mogelijk in een straal van 250 km van eindhoven a 0,30/km
nvt

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd9-12-2021 om 9:39
Eindtijd12-12-2021 om 17:57