Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 20-3-2023 om 12:56 |
Eindtijd | 2-4-2023 om 20:54 |