Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
NOTA BENE : Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending. Verzekerde verzending met track&trace. Wereldwijd ! Levertijd 2-4 weken | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 13-8-2023 om 12:20 |
Eindtijd | 27-8-2023 om 21:41 |