Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! - Verkocht

Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk, gesigneerd + Art Book : ZERO 4321 ! kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Schoonhoven - Bijzonder ingelijste zeefdruk uit 1987, gesigneerd, genummerd en gedateerd

Het mooie werk kan direct aan de muur!

Gesigneerd en gedateerd 'Schoonhoven 1987' - rechtsonder in potlood
Genummerd- linksonder in potlood

Het werk is zwevend ingelijst op een wit linnen achtergrond
in een verdiepte lijst, van massief  hout wit.
Maat lijst : 70 x 50 cm.
zie svp ook detail foto`s

Zeefdruk uit de serie Formatie 1987
Uitgever : Bébert, Rotterdam,
Literatuur : Jan Schoonhoven : Edities Editionen Editions door C. Rigo, B. Meijer, 2018.

PLUS daarbij :

Prachtig Art Book : Zero 4321
Door Dirk Pörschmann en Mattijs Visser
Uitgever : Richter / Fey Verlag, Düsseldorf 2012
Hardcover
552 pagina’s
Hoogwaardig vormgegeven volume met draadstiksels + zilveren snede (zijkant)
met talloze Werkillustraties, foto's + facsimile’s
z.g.a.n.

Werk in zeer goede conditie
Boek z.g.a.n.

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
NOTA BENE :
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,05
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd13-8-2023 om 12:20
Eindtijd27-8-2023 om 21:41