Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk in zeer goede conditie en nieuw ingelijst Boek nieuw zie svp foto`s | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 21-1-2024 om 13:07 |
Eindtijd | 5-2-2024 om 16:33 |