Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Strube
Handingekleurde litho
Boereninterieur omstreeks 1900
Mooi ingelijste zeldzame litho met een zuurvrije passepartout.
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland |
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 15-2-2018 om 12:33 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 12:33 |