Jeanne Bieruma Oosting - Le Cirque 'Cheval a plateau' - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Le Cirque 'Cheval a plateau' kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Le Cirque 'Cheval a plateau' kopen? Bied vanaf 90!Jeanne Bieruma Oosting - Le Cirque 'Cheval a plateau' kopen? Bied vanaf 90!Jeanne Bieruma Oosting - Le Cirque 'Cheval a plateau' kopen? Bied vanaf 90!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 x 20 cm (h x b)
Passe-partout26 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het circus. 'Dressuurpaard in de piste'. Mooie scherpe ets van de beroemde kunstenaar. In potlood gesigneerd en beschreven. Dresseur met paard, op de achtergrond een danseres.
geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd13-1-2022 om 16:35
Eindtijd23-1-2022 om 20:48
Biedingen (24)