Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van vorige passe-partouts. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.