Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN - Verkocht

Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
Passe-partout50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze litho van Paul Citroen is afgedrukt in een oplage van 100 exemplaren. Potlood gesigneerd en oplagevermelding. Opgenomen in passepartout met achtervel van 50 x 70 cm.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd11-3-2019 om 9:20
Eindtijd23-3-2019 om 16:15