Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN - Verkocht

Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!
Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - PAARDENPORTRET /// LITHO VAN PAUL CITROEN kopen? Bied vanaf 90!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze litho van Paul Citroen is afgedrukt in een oplage van 100 exemplaren. Potlood gesigneerd en oplagevermelding. Opgenomen in passepartout met achtervel van 50 x 70 cm.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:11-03-2019 om 09:20
Eindtijd:23-03-2019 om 16:15
Fulco
23 mrt. / 16:07
€ 90