Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Ets van Roger Chailloux, naar een gedicht van Leo Vroman uit 1962: 'De ruimte in'.
Getiteld onderin met potlood: 'De ruimte in' Leo Vroman - oplage 41/50 - '62.
(Achterop de ets verantwoording met stempel en potlood door Maria Chailloux, juli 1980).
In fraai houten lijst gevat, formaat incl. 45 x 56 cm. Formaat ets 25 x 20 cm.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 14-11-2018 om 15:57 |
Eindtijd | 21-11-2018 om 22:36 |