5. Aart Glansdorp

Aart Glansdorp (1903-1989)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Aart Glansdorp (1903-1989) was een Rotterdamse schilder die studeerde aan de Akademie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam waar hij later ook les gaf, ook naast deze opleiding gaf hij les aan andere schilders. Onder andere Jelle Hoogstra, Clement Bezemer, Graves Kooiman en Leo Luis Collard hebben les gehad van Aart Glansdorp.Zelf schilderde Aart Glansdorp onder andere stillevens, landschappen en naakten en op antiekveilingen kom je af en toe een schilderij van hem tegen.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Aart Glansdorp - Rood krijt. Naakt. Zittende vrouw. kopen? Bied vanaf 175!

Aart Glansdorp - Rood krijt. Naakt. Zittende vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd29-01-2021 om 21:15

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen82 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst