5. Willem Ernst van Boven

Willem Ernst van Boven (1925-2007)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Willem Ernst van BOVEN (Zaandam 1925) - Bezocht enige tijd het Rijksinstituut voor Tekenleraren te Amsterdam. Van 1943 tot 1947 Rijksacademie voor Beeldend kunsten, Amsterdam (avondcursus). Leerling van G. Westerman en J. Lutgge. Opgegroeid en gevormd tijdens de crisis en oorlogstijd, die bepalend zijn geweest voor zijn verdere levensbeschouwing. Grote bewondering voor Soutine en Bram van de Velde. Trad weinig met zijn werk naar buiten, op groepstentoonstellingen na. Het museum Fodor noemde "Ernst van Boven" één van de uitlopers van het expressionisme. Overleden in 2007

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Willem Ernst van Boven - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 249!

Willem Ernst van Boven - Landschap met bomen

Geplaatst doorBarbizonArt

Eindtijd31-01-2021 om 21:43

Jaartal1967
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Ernst van Boven - Eend vlag wimpel geel groen kopen? Bied vanaf 200!

Willem Ernst van Boven - Eend vlag wimpel geel groen

Geplaatst doorRubio

Eindtijd12-07-2021 om 21:33

Jaartal1965
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam