Aat Verhoog - gesigneerde litho

Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Originele lithografie van Aat Verhoog (1933)
  • Getekend en genummerd 169/190 in potlood
  • Uitgever: Prent 190, Utrecht

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Starttijd:17-01-2023 om 17:51
Eindtijd:22-01-2023 om 21:26
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa