Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987

Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!
  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/30

Portfolio map met 25 litho's van Constant. Titel: visiteurs du Vermissage. Jaar: 1987. Oplage: 18/30. Afmetingen blad: H33.5 x b18cm. In opdracht: Voor Frans, op zijn 80ste verjaardag, 15 dec 1988. De werken zijn niet gesigneerd door de kunstenaar (zoals uitgegeven). De colofon is wel gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl.

Constant Anton Nieuwenhuys (Amsterdam, 21 juli 1920 – Utrecht, 1 augustus 2005), volgens de burgerlijke stand Nieuwenhuijs, was een Nederlands beeldend kunstenaar, auteur, muzikant. Hij was een vooraanstaand lid van de kunstbeweging Cobra en naast kunstschilder ook ontwerper van het visionaire architectuurproject New Babylon. Hij signeerde zijn werk met Constant en werd meestal alleen met deze voornaam aangeduid.

Sluit over 10d 9u 15m 29s
Openingsbod€ 399
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:01-02-2023 om 22:53
Eindtijd:13-02-2023 om 20:09