5. Frits Hubeek

Frits Hubeek (1884-1952)

3 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Haagse school schilder Frits Hubeek schilderde landschappen en stillevens

Nationaliteit / school

Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Frits Hubeek - C4217, Bergachtig landschap kopen? Bied vanaf 150!

Frits Hubeek - C4217, Bergachtig landschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1930
Afmetingen57 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frits Hubeek - zonnig doorkijkje langs de vaart kopen? Bied vanaf 395!

Frits Hubeek - zonnig doorkijkje langs de vaart

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Jaartal1941
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frits Hubeek - plasgezicht in de herfst kopen? Bied vanaf 395!

Frits Hubeek - plasgezicht in de herfst

Jaartal1939
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst