Aat Verhoog - Aat Verhoog, Ruiter op grintweg, Kleurenlitho - Verkocht

Aat Verhoog, Ruiter op grintweg, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Verhoog, Ruiter op grintweg, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Aat Verhoog, Ruiter op grintweg, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Aat Verhoog, Ruiter op grintweg, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
  • Aat Verhoog (1933)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke kleurenlitho door Aat Verhoog.

Voorstelling van een ruiter op een grintweg.

Losbladig, zichtmaat 50x65

Gesigneerd en genummerd r.o. in potlood 'Aat Verhoog' en '48/190'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd15-2-2015 om 19:57
Eindtijd22-2-2015 om 19:57