Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke kleurenlitho door Aat Verhoog.
Voorstelling van een ruiter op een grintweg.
Losbladig, zichtmaat 50x65
Gesigneerd en genummerd r.o. in potlood 'Aat Verhoog' en '48/190'
Authenticiteit volledig gegarandeerd