Fraaie kleurrijke zeefdrukken set [ 4 stuks] van corneille uit 2002 Alle 4 de werken hebben hetzelfde oplagenummer namelijk:148/200 Strak ingelijst in mooie lijsten. Ophangklaar Uiteraard gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille. Hier en daar kleine imperfecties aan de lijsten Dit kavel is op te sturen doch afhalen geniet de voorkeur. Verzenden gebeurd aangetekend op risico van koper. Afhalen kan in Eindhoven. Bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00