5. Marie Keg

Marie Keg (1887-1973)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marie Evers-Keg leefde van 1887 tot 1973.Ze was schilder, tekenaar, aquarellist, vervaardiger van houtsneden en etsen.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Marie Keg - Houtsnede "Salome" kopen? Bied vanaf 25!

Marie Keg - Houtsnede "Salome"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:33

Afmetingen35.3 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout