5. Theo Kurpershoek

Theo Kurpershoek (1914-1998)

2 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Theo KURPERSHOEK (Rotterdam, 1914 - 1998, Amsterdam)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Theo Kurpershoek - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Theo Kurpershoek - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd14-05-2021 om 20:34

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Kurpershoek - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!

Theo Kurpershoek - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Eindtijd04-07-2021 om 20:00

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst