5. Theo van der Nahmer

Theo van der Nahmer (1917-1989)

3 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Theo van der NAHMER (Eindhoven, 1917 - Den Haag, 1989)

Nationaliteit / school

Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Theo van der Nahmer - Aquarel, Stilleven kopen? Bied vanaf 3!

Theo van der Nahmer - Aquarel, Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1940
TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 41 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!

Theo van der Nahmer - "Marianne"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1977
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse" kopen? Bied vanaf 50!

Theo van der Nahmer - "Femme mystérieuse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1983
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout