5. Tjeng Sit Oey

Tjeng Sit Oey (1917-1987)

4 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Tjeng Sit OEY (Purwokerto 1917 - Amsterdam 1987)

Nationaliteit / school

Nederlands

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Tjeng Sit Oey - Houtsnede kopen? Bied vanaf 5!

Tjeng Sit Oey - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1967
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Tjeng Sit Oey - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!

Tjeng Sit Oey - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Tjeng Sit Oey - Collage kopen? Bied vanaf 40!

Tjeng Sit Oey - Collage

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
TechniekCollage
Afmetingen26.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst