Corneille (1922-2010)
  5. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Opleiding

Corneille volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact.

Biografie

Guillaume Cornelis Beverloo, bekend als Corneille is geboren als kind van Nederlandse ouders in Luik. Hij was een van de oprichters en tevens een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Corneille was enorm productief tijdens zijn carriere, met als gevolg een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf omstreeks 1960 werkt hij figuratief. Bekende motieven zijn vogels, vrouwen, en bloemen.

Exposities en prijzen

Vele bedrijfs, particuliere en museale collecties hebben werk van Corneille in bezit. Daarnaast is zijn oeuvre ook vertegenwoordigd in verschillende musea, waaronder het Cobra Museum te Amstelveen.

Corneille was een belangrijk en toonaangevend kunstenaar waarvan werk in meer dan 1000 exposities en tentoonstellingen in binnen en buitenland hing, en waarvan tientallen persoonlijke exposities waren.

Aangeboden items
138
Verkochte items
4429
Nationaliteit
Nederlands Nederlands  Belgisch Belgisch
Links
Favoriet
FA. (1030 x Favoriet)
137 aangeboden items van deze kunstenaar
Corneille - Le règne du chat bleu kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Le règne du chat bleuGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal2004
Afmetingen73 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Le Désert fleuri 1963Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1963
Afmetingen105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 5 Nieuwe blikken / bussen van Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - 5 Nieuwe blikken / bussen van Corneille3D Multiples & Objecten
Geplaatst doortien
TechniekMetaal
Afmetingen34 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998Affiches
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorKlippoKunst
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - grote ets van 1974 kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - grote ets van 1974Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorthelau
Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 155!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1989
Afmetingen81 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - "Femme au chat bleu" - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMaison_d_art
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Hommage Mozart IV kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Hommage Mozart IVGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNiv001
Jaartal1991
Afmetingen61.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Marin kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Le MarinPrenten & Uitgaves
Geplaatst doormplein
Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen37 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Chamsy kopen? Bied vanaf 120!
Corneille - ChamsyFotografie
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal1983
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998Affiches
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Vrouw, hond en vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - SENUFO kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - SENUFOTekening / Aquarel
Geplaatst doorramga
TechniekHoutskool
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Corneille - Les tros E'tailes kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Les tros E'tailesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooringe1970
Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
Afmetingen43 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - L' impression de la Havana kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - L' impression de la HavanaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 295!
Geplaatst doorRosserPlus
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Sophie kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, SophieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen43 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho, Banlieue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - Litho, Banlieue - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen72.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux à cinq heures de l'apres midi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux à cinq heures de l'apres midi - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux au printemps - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux au printemps - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen70.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux à la tombée du jour - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Litho, Vol d'oiseaux à la tombée du jour - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, L'Arbre à l'oiseaux - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Litho, L'Arbre à l'oiseaux - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1960
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - OUVERTURE SUR L,ETE kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - OUVERTURE SUR L,ETEGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - kass/meridan kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - kass/meridanGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Salomé, zeefdruk kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Salomé, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosserPlus
Jaartal2001
Afmetingen29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt. kopen? Bied vanaf 1350!
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorArtartifactsamsterdam
Jaartal1961
TechniekGouache
Afmetingen24.4 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Corneille - Vrouw met vogel onder palmboom met bloedrode zon kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Vrouw met vogel onder palmboom met bloedrode zonGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorCollectieM
Jaartal1993
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.