5. Jurjen de Haan

Jurjen de Haan (1936-2018)

1 aangeboden items / 67 verkochte items

FA. (53 x Favoriet)

Jurjen de HAAN (Den Haag 1936 - Den Haag 2018)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jurjen de Haan - - Aquarel met citaat Nijhoff - abstract - 2004 - ronde lijst kopen? Bied vanaf 90!

Jurjen de Haan - - Aquarel met citaat Nijhoff - abstract - 2004 - ronde lijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorloft

Eindtijd10-04-2021 om 19:15

Jaartal1999
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst