3. Volledig aanbod
  5. kunststromingen
David Terniers II - Schilderij met mannen die pijpen roken kopen? Bied vanaf 20000!Corneille - abstract kopen? Bied vanaf 17000!Philips Wouwerman - Scène van aanval door struikrovers 1619-1668 kopen? Bied vanaf 12000!Ernst Ludwig Kirchner - Abtrieb der Kühe - Radierung von 1922 kopen? Bied vanaf 5900!

kunstenaars

Eric Claus - Bronzen sculptuur: Colombina - 2003 (Oplage slechts 8 stuks) kopen? Bied vanaf 1250!Jits Bakker - Bronzen beeld: Brandweerman op ladder - 1993 kopen? Bied vanaf 1250!Jan van Lokhorst - Ingelijste olieverf op doek: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1250!Pierre Alechinsky - Seoul 1988 kopen? Bied vanaf 1200!

kunststromingen

Peter Bremers - Unique glas object vroege periode 2001 kopen? Bied vanaf 1200!Jaeger-LeCoultre - Tischuhr kopen? Bied vanaf 749!Nathalie du Pasquier - Tafelklok kopen? Bied vanaf 700!Carlo Zauli - Figure on Chariot kopen? Bied vanaf 550!

designers

Cindy Sherman - Arthur Doyle - No More Grazy Women, signiert kopen? Bied vanaf 420!Gilbert & George - THE THOUGHT OF GILBERT & GEROGE, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 390!Ray Charles - Pop Art portret Ingelegd MDF hout. kopen? Bied vanaf 250!Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS kopen? Bied vanaf 115!

vinyl

Overzicht van kunststromingen met huidig aanbod

 + internationale items
  • #
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z